IDT Praha s.r.o.

search
Více Marp - tvorba webů, webdesign
slogan

ePraha8.net Bezplatné připojení k internetu provozované MČ Praha 8

Praha 8 službu bezdrátového internetového připojení zavedla už v červnu 2009. V současné době ji využívá devět tisíc lidí. Primárním účelem internetové sítě provozované MČ Praha 8 je komunikace mezi městskou částí a občanem. Z tohoto důvodů má síť svá omezení, která se týkají nejen rychlosti připojení, ale rovněž jsou vymezeny určité webové stránky, k nimž se uživatel nemá možnost připojit. Nelze také stahovat filmy či hudbu, nebo navštěvovat servery s tzv. nevhodnou tematikou. Po dvanácti hodinách nepřetržitého připojení se uživatel musí opětovně přihlásit. Tuto službu doporučujeme občanům Prahy 8, kteří si nemohou z finančních důvodů dovolit naše placené internetové připojení. Od srpna 2011 je nastavena rychlost bezplatného internetu ePraha8.net v ideálních podmínkách na hodnotu až 512 kbp/s na každého připojeného uživatele (celková rychlost činí max. 2 Mbit na přípojném bodě).

Pro registraci stačí otevřít webové stránky projektu ePraha8.net, záložka registrace. Zde je potřeba vyplnit údaje a odeslat požadavek na zřízení účtu. Na e-mail uvedený při registraci přijde žádost o potvrzení registrace. Přihlášení se provádí prostřednictvím úvodní webové stránky ePraha8.net, kde se v pravém horním rohu nachází pole pro vložení jména a hesla, případně při použití mobilu či tabletu na stránce pro mobilní zařízení.

Naše společnost Vám může pomoci s připojením k projektu ePraha8.net. Zdarma Vám poradíme a poskytneme potřebné informace prostřednictvím našeho "Kontaktního centra HelpDesk ZDE", kde si založíte nový požadavek a my Vás budeme kontaktovat. V případě Vašeho zájmu o připojení k bezplatnému internetu jsme schopni Vám zajistit montáž přijímacího zařízení, včetně jeho konfigurace, propojení přes síť LAN s Vaším počítačem. Tato služba je placená.